068 740 72 62

nextstepukraine@gmail.com

Таран Тетяна

У 2014 закінчила середню школу.
У 2014 – 2018 рік вчилася в ДНУ на факультет психології, на заочній формі. В перший рік навчання паралельно працювала в магазині де познайомилася з добровольцем батальйону «Госпітальєри». З того часу все життя розділилося на до і після!

Вона не обмірковуючи зібрала свої речі і вирушила на вишкіл після чого поїхала в зону бойових дій. «Барбі», як називають її побратими, пройшла медичні курси і відразу долучилася до російсько-української війни у складі батальйону “Госпітальери” як парамедик з вересня 15-го року, перебувала на позиціях у селі Широкіно. З  грудня 17-го по 14 травня 19-го року перебувала у складі 5-го окремого батальйону УДА  у складі “Штурмової роти” як парамедик на позиціях в місці  Авдіївка.

Після демобілізації Тетяна почала працювати адміністратором в реабілітаційному центрі NextStep Ukraine і допомагає відродженню воїнів. «Барбі» дуже активна і бойова дівчина, у вільний час полюбляє зустрічі з друзями , похід в театр або кіно. В неї велика слабкість до креативних та кумедних шкарпеток, які вона колекціонує. Спокійна, врівноважена і завжди готова прийти на допомогу людині, яка цього потребує. В музиці відає перевагу українским військовим пісням.