fbpx

Ірина Ващук Дісіпіо

Призидентка БФ "Revived Soldiers Ukraine"

Ірина Ващук-Дісіпіо професійна спортсменка, народжена в Ірпені на Київщині, майстерка спорту, виступала на чемпіонаті світу в Чилі за збірну України. Там талановиту спортсменку побачили американці і запропонувати переїхати на навчання в університет Південної Каліфорнії. У 2003-му Ірина так і зробила. Працювала тренеркою у кількох каліфорнійських вишах. Згодом вийшла заміж за американця, народила двох дітей.

Майстер Спорту України з Легкої Атлетики!

Звичний ритм життя змінила Революція Гідності. Разом з активістами із Сан-Франциско Ірина допомагала пораненим на Майдані. З початком російсько-української війни трансформувалася і волонтерська діяльність. Вже з Українською Федерацією Америки волонтерка почала займатися лікуванням військових у США.

Так 5 років тому народився благодійний фонд “Revived Soldiers Ukraine”. Почалося все з Ірини та кількох її однодумців. Зараз організація має своє представництво майже у кожному штаті Америки. Чи не найактивніші громади в Чикаго, Детройті, Бостоні, Філадельфії, Нью-Йорку, Коннектикуті, Флориді, Кароліні, Техасі, Каліфорнії та Сіетлі (штат Вашингтон).

Відкриття Next Step Ukraine в Ірпені стало новим етапом у діяльності Revived Soldiers Ukraine. Це дозволило менш затратно допомагати значно більшій кількості воїнів в Україні.