068 740 72 62

nextstepukraine@gmail.com

Звіти

Солдати котрим допомогли в 2020 році:

США

USA $80,070

  1. Максим Єрмохін 7 730 $ США за спортивне протезування, Орландо, Флорида, розвідка спецназу “Старший лейтенант”;
  2. Анатолій Сенищ 28 670 $ США лікарня для спеціальної хірургії Нью-Йорк (операція на ногах), 10-та бригада;
  3. Олег Івахнюк 10 400 $  Шведська лікарня, Чикаго (операція на стегнах та лівій нозі) Добровільний батальйон “Донбас”;
  4. Сергій Калатюк 4 170 $ Діагностика сечового міхура, клініка Нью-Йорка (травма спинного мозку) із 25-ї бригади;
  5. Ігор Сахній 2 525 $ за реабілітацію незрячих у пілотів-собак, Коламбус, штат Огайо
  6. Максим Ромащук 2 525 $ за реабілітацію незрячих у пілотів-собак, Коламбус, штат Огайо
  7. Руслан Корольов 18 350 $ США, штат Массачусетс, загальна лікарня, Бостон (хірургія руки) 131 розвідувальний взвод;
  8. Максим Шаббюк 1 900 $ США, лікарня армії США, Сан-Антоніо (поранення щелепи та ліктя), Бордер Гурд.

Україна:

USA $55,861

  1. Данило Скрябін, 14 000 $, Стамбул, Туреччина, Єдітепе, Університет Хастанесі (рак, трансплантація кісткового мозку), 92-а бригада.
  2. Вадим Лемешко 900 $ металевий лист для краніопластики
  3. Андрій Гергерта 3000 $  у Відні (рак шлунку – помер у липні), добровільний батальйон правого сектору;
  4. Сергій Тилійпа 1200 $ Операція на очах у Києві
  5. 2800 $ катетерів та мішків для сечі, для поранених солдатів: Олександра Герасимчика, Тимофія Мішакова, Велерія Маренича, Андрія Бадарака, Микиту Литвінова, Олександра Прокопчука, Олексія Скибу, Олексія Богатирьова, Івана Лоїзова, Дениса Вадзюка, Олександра Пипимена, Василя Педорейна.
  6. 3000 $ для покриття 6 протезних очей у клініці в Києві для 5 поранених солдатів: Максима Ромащука, Сергія Можового, Руслана Кишиці, Максима Денисова, Дмитра Китецева, Олександра Дармороза (2 протези очей).
  7. Назар Опришко 5500 $  Турецька лікарня Меморіал Сішлі з трансплантацією нирки та придбанням інсулінової помпи, добровільний батальйон правого сектору;
  8. Владислав Озеров 6700 $ за медичні рахунки в Києві після автомобільної аварії, зламані кістки та забій органів. 91-а бригада та 17-та танкова бригада.
  9. Євген Храпко 1750 $  Хірургія щелепи в Київському військовому госпіталі
  10. Микола Бондар 300 $ набір ключиць металевий.
  11. Іван Лоїзов 120 $ для знеболюючих препаратів, травма спинного мозку, пересувається на візку, 54-а бригада.
  12. Олександр Прокопчук 730 $ ліків
  13. Валерій Болдарєв 290 $ ліків
  14. Володимир Воропій 350 $ Протез для колінного суглоба IceCross Sleeve (ампутація правої ноги) Спецназ.
  15. Олександр Півнієв 720 $  2 Протезні рукави (ампутація лівої ноги) 3-й поліцейський спецназ.
  16. Руслан Яриш 430 $  протипролежнева подушка для активного візка (травма спинного мозку) 79-й батальйон.
  17. Віталій Зоріпов 1000 $ візок активного типу (травма спинного мозку на рівні шиї) 93-ї бригади;
  18. Руслан Троянчик 2020 $ Поранення обох рук, 58 бригад
  19. Богдан Надєєв 120 $  кімната для психологічної реабілітації
  20. Сергій Каспрук 140 $ Ортез для гомілково-стопного суглобу, спецназ 3-го взводу
  21. Андрій Бородій 160 $ Ортез для гомілково-стопного суглобу, 51-ї бригади
  22. Денис Вадзюк 120 $ (травма спинного мозку) медичний аналіз та КТ, 93-ї бригади
  23. Руслан Шистров 1235 $ США Ліки від критичного стану, армійська частина A1008
  24. Сергій Сиров 500 $ США (ліки від раку шлунка) Армійська база A3306
  25. Роман Денесюк 500 $ (ліки, ампутація лівої ноги) 14-й взвод.
  26. Олександр Гаврилко 1240 $ (металеві хребетні диски) батальйон “Донбас”
  27. Роман Гаврильчак $ 191 (травма спинного мозку, катетери) 80-ї бригади.
  28. Сергій Штефиник 180 $ (ампутація лівої руки, медична) 72-а бригада.
  29. Артур Мельник 120 $ США (травма спинного мозку, катетери) 128 бригада.
  30. Володимир Товкис 350 $ США (кульове поранення головного мозку, ліки) 3018 Армія
  31. Михайло Майоров 535 $ (ортопедична травма, медичний виріб) 24-а бригада
  32. Володимир Галащик 2000 $ (допомога в освітній стипендії)

Діти загиблих українських солдат

$5,590

Десять  дітей загиблих українських солдатів з Чернігівської області (Мосієнко Володимир, Таценко Олександр, Пономаренко Микола, Гирич Віталій, Хряпа Ігор, Назаренко Богдан, Женжерига Володимир, Арфей Євген та Найменко Олег) отримали електронні прилади для навчання в Україні 4200 доларів.

Наталія Буслаєва (27.01.2000) стипендія на соціологію в університеті в Польщі, в розмірі 1000 доларів США, дочка Олексія Бислаєва, 30-й бригадний взвод

Настя Кириленко 390 доларів США (сестра загиблого українського солдата Олександра Кирієнка 1997-2017) медичний набір для хірургічного втручання.

Медичні вироби для армійських лікарень:

$9,345

  1. Дві українські польові лікарні в зоні конфлікту отримали медичне обладнання: Ендоскопічна вежа Olympys W / CLV S40 у міській 58-й лікарні Сєвєродонецька та польова лікарня Волноваха на загальну суму 5100 доларів.
  2. Одеський армійський госпіталь на 3 кондиціонери для медичних кабінетів на загальну суму 650 доларів.
  3. Київський армійський госпіталь та Житомирська армійська лікарня $ 560 Медичні захисні халати COVID-19.
  4. Відправлення гуманітарної допомоги з Нью-Йорка в Україну (крісла-колісні, милиці, ходунки, підгузники тощо) на загальну суму 2500 доларів США
  5. Концентратор кисню для Київської армійської лікарні на загальну суму 535 доларів

Next Step Ukraine:

$149,333

  1.  33 650 $ Інтелектуальна електростимуляція, машина RT-300 від компанії Restorative Therapies
  2. Мінівен Honda Odyssey 24 650 $ разом з відправкою в Україну, для транспортування поранених ветеранаів на реабілітацію та житло.
  3. Next Step Ukraine:  7,445 $ на місяць (89,340 $ на реабілітацію, приміщення та харчування для 46 солдатів у 2020 році)
  1. Дмитро Трібой (травма головного мозку) 95-а бригада
  2. Ігор Гавриленко, 24 бригада, 1 танковий взвод;
  3. Олександр Горбачевський (кульове поранення головного мозку) Марен;
  4. Олексамдр Дударєв (кульове поранення головного мозку) 10-штурмова бригада;
  5. Дмитро Піддибаєв 3-а окрема бригада зв’язку;
  6. Олександр Лебедєв (нейро-ортопедична травма) 3018 армійська база;
  7. Дмитро Білоконський (розрив сухожилля) 3018 армійська база;
  8. Анатолій Коштар (Пухлина спинного мозку) Повітряна розвідка A2724;
  9. Дмитро Браницький (ампутація ноги) 8-го взводу спецназу;
  10. Павло Порхай, 14-та бригада “Світязь”;
  11. Олексій Лаврів (травма спинного мозку + ампутація ноги) батальйон Maren 501;
  12. Олександр Гіменік;
  13. Сергій Чернов (вибухово-осколкове поранення мяких тканин) 3018 армійська база;
  14. Олег Аверчинко (ортопедичне поранення) Армійська база А2622;
  15. Іван Веселяк (ортопедичне поранення) 3018 армійська база;
  16. Віталій Мельник (ортопедичне поранення) 3018 армійська база;
  17. Сергій Шкодін (поранення кулі в голову) Командування спеціальних операцій;
  18. Володимир Товкіс (кульове поранення головного мозку) армійська база 3018;
  19. Олександр Мудрик (травма спинного мозку) 16-а бригада;
  20. Іван Лоїзов (травма спинного мозку) 54 бригада;
  21. Михайло Єдинак (травма спинного мозку) 128 бригада;
  22. Василь Шипиленко 72 бригада;
  23. Олександр Зибко (поранення голови) Добровольчий батальйон “Світязь”;
  24. Владислав Зайченко () Добровольчий батальйон “Госпіталієри”;
  25. Роман Зибач (травма ПХЗ) спецпідрозділ “Барс”;
  26. Володимир Васильчик (ортопедичне поранення) спеціальний форсер 3-го взводу;
  27. Василь Іщенко (ампутація правої ноги, вибухово-осколкова травма плечового сплетіння) 131 бригада;
  28. Сергій Макаренко (неврологічне поранення ноги) 5-го взводу Української добровольчої армії;
  29. Олег Кожокар (неврологічне поранення ноги) 59-ї бригади;
  30. Генадій Білик  (неврологічне захворювання) українська розвідка;
  31. Михайло Золотаревський (поранення ноги) Майданівець;
  32. Олексій Гончаров (неврологічне поранення плеча та руки) 130-а бригада;
  33. Іван Зданевич (поранення голови) 24-й розвідувальний батальйон;
  34. Олександр Беспалов (кульове поранення) 79-й взвод;
  35. Іван Кривос (неврологічне поранення плеча) 10-ї бригади;
  36. Тата Остробріод (неврологічна травма обох гомілок) Волонтер армії;
  37. Сергій Касприк  спецназ 3-го взводу;
  38. Руслан Хомін (поранення в голову) МВС Івано-Франківськ;
  39. Андрій Поцилійко (кульове поранення голови) Снайперська школа “Десна”;
  40. Денис Михайлик (травма хребта) Взвод прикордонної гвардії;
  41. Олександр Крот (інсульт) армійська база A0168;
  42. Андрій Тир (поранення плеча та лопатки) армійська база 3018;
  43. Володимир Сотников (поранення плеча) батальйон “Луганськ-1”;
  44. Андрій Барадій (травма спинного мозку) 51-ї бригади;
  45. Денис Вадзюк (травма спинного мозку) 95-ї бригади;
  46. Олександр Прокопенко (неврологічне поранення лівої руки) 51-ї бригади;
  47. Микола Зубич (травма ПХЗ) спецназ «Барса» (Нові Петрівці);
  48. Вадим Зябліцев (Політравма) 128 бригада;
  49. Валерій Рячинков (травма хребта) 1-й танковий взвод, Гончарівськ.