Про реабілітацію:

Стати фізичним терапевтом мене спонукала власна спортивна травма, долаючи яку я дізнався про професію фізтерапевта. Відтоді я зрозумів, що можу приносити користь людям та отримувати  велике задоволення від роботи.

Що для мене означає робота у NextStep Ukraine:

Ця робота дає мені змогу допомагати нашим захисникам та захисницям справлятися з наслідками важких травм та поранень, щоб максимально, наскільки це можливо, відновити їхню функціональність і повернути до життя на повну.

Освіта:

Освіта

- Дрогобицький державний педагогічний університет, магістратура.

- Семестрове стажування в університеті VIVES (Бельгія, Брюгге), лікарня St. Jan.

- Менеджмент нейрогенного сечового міхура та кишківника у людей із травмою спинного мозку. Momentum Wheels for Humanity в рамках «Посилення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я».

- Тренінги з клінічної освіти в Україні. Momentum Wheels for Humanity.

Регулярно беру участь у навчаннях та конференціях.

Наукові статті

- Профілактика падіння для людей похилого віку, що живуть вдома: Бельгійський досвід.

- Сучасна гуманітаристика : збірник матеріалів XІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції, 23 травня 2019 р. Переяслав-Хмельницький (Київ. обл.), 2019. Вип. 12. – С. 172 – 176.

- Аналіз ефективності використання Міжнародної класифікації функціонування, обмеження життєдіяльності і здоров’я в практичному досвіді. Тези доповідей 89-ї науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Інновації в медицині та фармації». Івано-Франківський національний медичний університет, 2020. – С. 215-216.

- Особливості проведення клінічної практики під час підготовки бакалаврів - ерготерапевтів у Бельгії (у рамках реалізації проекту ЕРАЗМУС К+).

- Третя міжнародна науково-практична конференція. «Професійна перспектива на здоров'я у професійній підготовці та практичній діяльності ерготерапевта» 21-22 жовтня 2021 року.