Про реабілітацію:

Що спонукало мене отримати цю спеціальність? Початок війни у 2014 році. Я був студентом 4 курсу напрямку «фізична терапія», коли вперше побачив поранених військовослужбовців у Військово-медичному клінічному центрі західного регіону. Я зрозумів, наскільки важливо їм допомагати та покращувати якість їхнього життя після отриманих поранень. Відтоді й по сьогодні я активно розвиваюся і працюю у напрямку нейрореабілітації. Найбільше мотивує мене у роботі отриманий результат, адже я можу кардинально змінити життя людини на краще, дати їй максимальну свободу й можливість бути частиною суспільства, реалізувати себе після отриманої травми чи поранення.

Що для мене означає робота у NextStep Ukraine:

Для мене це можливість проявити активну громадянську позицію, патріотизм, а також своєю сумлінною, відданою працею зробити вагомий внесок у підтримку військовослужбовців Збройних сил України.

Освіта:

Освіта

- Магістр фізичної терапії при ЛДУФК

- Додаткове навчання: волонтерська діяльність з фізичної терапії у Військово-медичному клінічному центрі західного регіону (2014-2015 роки)

- Тренінги за напрямком «Нейрореабілітація дорослих», Проект TEAM Україна (2016 рік). Табір активної реабілітації для людей з травмами хребта, Західний реабілітаційно-спортивний центр НКСІУ, Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації» (2016 рік). Пройшов навчання з курсу Spiral Dynamics у клініці Dr. Christian Larsen (Швейцарія) щодо інтегрування даної системи реабілітації у відновленні поранених військовослужбовців та цивільних осіб (2022 рік). Пройдено навчання з курсу з EDGA (European Disabled Golf Association) щодо інтегрування медичного гольфу, як методу реабілітації у відновленні людей з інвалідністю та поранених військовослужбовців (2022 рік). Навчання на базі реабілітаційної клініки: Shirley Ryan AbilityLab | Hospital | Chicago (2022 рік).

Отримано сертифікати

- Musculoskeletal and Nerve Injuries in Pregnancy and Postpartum

- Knee Osteoarthritis: How Your Biology Can Help

- Peripheral Nerve Injuries: Considerations and Classification in Clinical Practice

- Rehabilitation of Patients with Acute Burns

- Swallowing Issues in Patients with Spinal Cord Injury

- Shoulder Rehabilitation and Management

- Sexuality, Fertility, and Intimacy after a Spinal Cord Injury

- Medical Management in the Acute Inpatient Rehabilitation Setting for Individuals with Spinal Cord Injuries (SCI)

- Traumatic Brain Injury: From Coma to Independence

- Highlights from 2022 Spinal Cord Injury/Disease Course: Biomarkers and Prognostic Indicators

- Chronic Pain: An Interdisciplinary Approach to a Complex Problem

- Upper and Lower Extremity Prosthetics: An Overview

- Онлайн-навчання на базі Каліфорнійського TPI науково дослідного центру покращення спортивних результатів та реабілітації спортсменів (2023 рік)