Чому вирішив стати фізичним терапевтом:

Мені завжди хотілося розвиватись, навчатись та приносити користь людям. Коли прийшов час обирати професію, не вагаючись вступив до Львівського державного університета фізичної культури на спеціальність «Фізична терапія». У ті роки ця професія якраз стрімко почала розвиватись в Україні. У студентські роки зрозумів, що сучасна медицина тісно пов’язана з фізичною терапією, і якщо працювати разом однією мультидисциплінарною командою, то результативність нашої роботи буде набагато швидшою та ефективнішою.

Що для мене означає робота у NextStep Ukraine:

Нині, як ніколи, потрібно підтримувати та допомагати нашим Збройним силам України. Військові ─ це наші ангели-охоронці, за спинами яких ми відчуваємо себе захищеними. Вони віддають за нас велику ціну – своє життя та здоров’я. Робота у «NextStep Ukraine» для мене важлива тим, що у такий спосіб я можу віддячити нашим захисникам.

Освіта:

Освіта

- Магістр фізичної терапії при ЛДУФК

- Тренінги за напрямком «Нейрореабілітація дорослих», проект TEAM Україна

- Пройшов навчання з курсу Spiral Dynamics® у клініці Dr. Christian Larsen (Швейцарія) щодо інтегрування даної системи реабілітації у відновленні поранених військовослужбовців та цивільних осіб

- Навчання на базі реабілітаційної клініки: Shirley Ryan AbilityLab | Hospital | Chicago

Сертифікати:

- Musculoskeletal and Nerve Injuries in Pregnancy and Postpartum; Knee Osteoarthritis: How Your Biology Can Help; Peripheral Nerve Injuries: Considerations and Classification in Clinical Practice; Rehabilitation of Patients with Acute Burns; Swallowing Issues in Patients with Spinal Cord Injury; Shoulder Rehabilitation and Management; Sexuality, Fertility, and Intimacy after a Spinal Cord Injury; Medical Management in the Acute Inpatient Rehabilitation Setting for Individuals with Spinal Cord Injuries (SCI); Traumatic Brain Injury: From Coma to Independence; Highlights from 2022 Spinal Cord Injury/Disease Course: Biomarkers and Prognostic Indicators; Chronic Pain: An Interdisciplinary Approach to a Complex Problem; Upper and Lower Extremity Prosthetics: An Overview.

- Пройдено навчання курсу з EDGA (European Disabled Golf Association), щодо інтегрування медичного гольфу, як методу реабілітації у відновленні людей з інвалідністю та поранених військовослужбовців.

- Онлайн-навчання на базі Каліфорнійського TPI науково-дослідного центру покращення спортивних результатів та реабілітації спортсменів.