Чому вирішив стати фізичним терапевтом:

У 2016 році, коли про реабілітацію в Україні майже ніхто нічого не знав (а ті, що знали, думали, що це щось типу ЛФК) мій, на той час, головний лікар М.Л. Анкін (людина, яку дуже поважаю) запропонував очолити і створити з нуля відділення реабілітації. З того моменту я почав освоювати цю спеціальність.

Що для мене означає робота у NextStep Ukraine:

Робота в NextStep Ukraine це для мене, в першу чергу, можливість бути максимально ефективним в такий складний для України час. По-друге, віддати належне нашим ветеранам і допомогти їм відновитись.

Досвід роботи:

2012 – 2017 рр.
Працював в Київській обласній клінічній лікарні лікарем-неврологом у відділенні захворювань периферичної нервової системи, ранньої реабілітації з інтенсивною терапією та відділенні цереброваскулярної патології. За сумісництвом працював лікарем- неврологом відділення інтенсивної терапії загального профілю.
2017 - дотепер.
З 2017 року працюю на посаді завідувача відділенням реабілітації хворих з наслідками неврологічних захворювань та травм КОР КОК "Київська обласна клінічна лікарня".
2020 - дотепер.
З 2020 року працюю асистентом кафедри «Фізичної та реабілітаційної медицини та спортивної медицини».

Освіта:

2002 – 2008 рр.
НМУ ім. О. О. Богомольця, медичний факультет № 1, спеціальна лікувальна справа.
2008 - 2010 рр.
Закінчив відділення неврології при кафедрі неврології та рефлексотерапії Київської медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупик.
2010 – 2012 рр.
Проходив клінічну ординатуру за спеціальністю «Неврологія» на кафедрі неврології Київської медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (на базі відділення захворювань периферичної нервової системи, ранньої реабілітації з інтенсивною терапією та відділенні цереброваскулярної патології КОКЛ).
Травень 2020 р.
Отримав спеціалізацію «Лікар фізичної та реабілітаційної медицини».

Підвищення кваліфікації

Квітень 2014 р.
Функціональна діагностика захворювань нервової системи: комп'ютерна електроенцефалографія.
Лютий 2014 р.
Проходив стажування в м. Прага, Чехія.
Листопад 2019 - дотепер.
З листопада 2019 року ─ навчання в рамках проекту «Створення навчальної програми з фізичної та реабілітаційної медицини (PRM) для лікарів в Україні», стажування в реабілітаційному центрі «Абромішкес» (Вільнюс, Литва).