fbpx

Next step Ukraine

Благодійний фонд в США Revived Soldiers Ukraine ( Відродження Захисників України) представляє перший в Україні реабілітаційний центр з нейрореабілітації для людей з травмами центральної нервової системи, а саме головного та спинного мозку – NextStep Ukraine.

Відродження Захисників України постійно проводять благодійні заходи та збирають благодійні внески від приватних донорів і за рахунок зібраних коштів військовослужбовці мають нагоду реабілітуватись. Для цивільних, в свою чергу, існує фіксована мінімальна оплата послуг за реабілітацію. NextStep Ukraine має найсучасніше обладнання таке як Xcite (електростимуляція) та Nustep(імітація ходи), яким користуються пацієнти з нейротравмами в США вже на протязі останніх 10 років. Таке обладнання є унікальним та єдиним в Україні. Позитивне середовище залу дозволяє пацієнтам не відчувати, що вони проходять реабілітацію у медичному закладі, а в звичайному тренажерному залі.

 

 

З моменту відкриття NextStep Ukraine наша команда реабілітологів надала кваліфікаційну реабілітацію 60-ти військовослужбовцям, що зазнали поранення у зоні АТО/ООС за часів війни з агресором. Усі учасники бойових дій мають змогу подаватись на благодійну програму до фонду Відродження Захисників України і ми  розглядаємо можливість  виділення коштів на реабілітацію. Кожен військовослужбовець, який бажає отримати реабілітацію у NextStep Ukraine надає документи про проходження служби та про отримання травми в зоні АТО/ООС. Наш фонд забезпечує проживанням та харчуванням військовслужбовців, що проходять у нас реабілітацію. Для людей бути прикованими до візка не є природньо і в багатьох випадках окрім паралічу частин тіла після травми з’являються другорядні проблеми, тому постійна нейрореабілітація є важлива. Це запобігає судомам, болям, діабету, попереджує різного типу інфекції та пролежні, а також допомагає органам людини функціонувати краще.Головна мета NextStep Ukraine – максимальне відновлення та компенсація втрачених функцій.

NextStep Ukraine є першим реаблітаційним центром в Україні по стандартах реабілітації США і є послідовником з NextStep Fitness в Лос Анджелесі, Каліфорнія, де проходять реабілітацію паралізовані військові та цивільні на денному стаціонарі. До відкриття NextSTep Ukraine українські військовослужбовці реабілітувались в NextStep в Лос Анджелесі на протязі 4 років. Завдяки фонду Відродження Захисників України на сьогодні 13 військовослужбовців пройшли довгострокову реабілітацію у NextStep($16,000-$20,000 6-міс). Наш фонд хоче надати можливість ходити усім бажаючим паралізованим людям за мінімальні кошти.  Реабілітологи, які працюють в NextStep Ukraine пройшли курс навчання в NextStep Fitness в Лос Анджелесі і тепер імплементують свої знання для українських військовослужбовців та цивільних в місті Ірпінь, Київська область. Також наші реабілітологи мають доступ до даних найновітніших розробок в сфері нейрореабілітації- дослідження провідних шпиталів в США. Реабілітологи NextStep Ukraine регулярно проходять тренінги в США.  Професіоналізм реабілітологів дозволяє пацієнтам ставати на ноги значно швидше.