Next step Ukraine

Благодійний фонд в США Revived Soldiers Ukraine ( RSU) представляє перший в Україні реабілітаційний центр з нейрореабілітації для людей з травмами центральної нервової системи, а саме головного та спинного мозку — NextStep Ukraine. 

RSU постійно проводять благодійні заходи та збирають благодійні внески від приватних донорів і за рахунок зібраних коштів військовослужбовці матимуть нагоду реабілітуватись. Для цивільних, в свою чергу, буде фіксована мінімальна оплата послуг за реабілітацію. NextStep Ukraine матиме найсучасніше обладнання таке як Xcite (електростимуляція) та Nustep(імітація ходи), яким користуються пацієнти з нейротравмами в США вже на протязі останніх 10 років. Таке обладнання буде унікальним та єдиним в Україні. Позитивне середовище залу дозволить пацієнтам не відчувати, що вони проходять реабілітацію у медичному закладі, а в звичайному тренажерному залі.

Приблизна кількість пацієнтів, які проходитимуть реабілітацію орієнтовно 20-25 людей на місяць. Вони матимуть змогу подаватись на благодійну програму до Revived Soldiers Ukraine і ми будемо розглядати питання по виділенню коштів на реабілітацію. Кожен військовослужбовець надаватиме документи про проходження служби та про отримання травми в зоні АТО. Пацієнти мають самі забезпечити своє проживання та харчування.Для людей бути прикованими до візка не є природньо і в багатьох випадках окрім паралічу частин тіла після травми з’являються другорядні проблеми, тому постійна нейрореабілітація є важлива. Це запобігає судомам, болям, діабету, попереджує різного типу інфекції та пролежні, а також допомагає органам людини функціонувати краще.Головна мета NextStep Ukraine — максимальне відновлення та компенсація втрачених функцій.

NextStep Ukraine буде першим реаблітаційним центром в Україні по стандартах реабілітації США і буде послідовником з NextStep Fitness в Лос Анджелесі, Каліфорнія, де будуть проходити реабілітацію паралізовані військові та цивільні на денному стаціонарі. Українські військовослужбовці реабілітуються в NextStep в Лос Анджелесі уже на протязі 3 років. Завдяки фонду Revived Soldiers Ukraine на сьогодні 13 військовослужбовців пройшли довгострокову реабілітацію у NextStep($16,000-$20,000 6-міс). RSU вирішилu дати шанс ходити усім бажаючим паралізованим людям в Україні за мінімальні кошти.Реабілітологи, які будуть працювати в NextStep Ukraine пройшли курс навчання в NextStep Fitness в Лос Анджелесі і тепер будуть імплементувати свої знання для українських військовослужбовців та цивільних в місті Ірпінь, Київська область. Також наші реабілітологи матимуть доступ до даних найновітніших розробок в сфері нейрореабілітації- дослідження провідних шпиталів в США. Реабілітологи NextStep Ukraine регулярно проходитимуть тренінги в США, а реабілітологи з США проводитимуть тренінги і ділитимуться досвідом у NextStep Ukraine вже у лютому 2019р. Професіоналізм реабілітологів дозволить пацієнтам ставати на ноги значно швидше. Набагато більше українців матимуть доступ до такої важливої реабілітації ніж RSU може реабілітувати в США.

Реквiзити для благодiйного внеску

Наименование предприятия//company Name ВІДРОДЖЕННЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ БФ

Счет предприятия в банке// The bank account of the company 26000052665250

Наименование банка//Name of the Bank 
JSC CB «PRIVATBANK», 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV ,01001 , UKRAINE

SWIFT Code банка// Bank SWIFT Code PBANUA2X

Адрес предприятия// Company address UA01001 м.Київ вул. Урлівська б.21Б кв.88

IBAN Code UA513007110000026000052665250

Счет в банке-корреспонденте// Account in the correspondent bank 001-1-000080

SWIFT Code банка –
корреспондента/SWIFT-code of the correspondent bank
 CHASUS33

Банк-корреспондент/correspondent bank JP Morgan Chase Bank, New York, USA
ИЛИ
Счет в банке-корреспонденте/ Account
 890-0085-754
in the correspondent bank

SWIFT Code банка- корреспондента/
 IRVT US 3N
SWIFT-code of the correspondent bank

Банк-корреспондент/correspondent bank The Bank of New York Mellon, New York, USA

Подати заявку