+38-068 740-72-62

Donate

+38-068 740-72-62

Donate

NextStep Ukraine

Благодійний фонд в США Revived Soldiers Ukraine ( RSU) представляє перший в Україні реабілітаційний центр з нейрореабілітації для людей з травмами центральної нервової системи, а саме головного та спинного мозку- NextStep Ukraine. 

NextStep Ukraine буде першим реаблітаційним центром в Україні по стандартах реабілітації США і буде послідовником з NextStep Fitness в Лос Анджелесі, Каліфорнія, де будуть проходити реабілітацію паралізовані військові та цивільні на денному стаціонарі. Українські військовослужбовці реабілітуються в NextStep в Лос Анджелесі уже на протязі 3 років. Завдяки фонду Revived Soldiers Ukraine на сьогодні 13 військовослужбовців пройшли довгострокову реабілітацію у NextStep($16,000-$20,000 6-міс). RSU вирішилu дати шанс ходити усім бажаючим паралізованим людям в Україні за мінімальні кошти.Реабілітологи, які будуть працювати в NextStep Ukraine пройшли курс навчання в NextStep Fitness в Лос Анджелесі і тепер будуть імплементувати свої знання для українських військовослужбовців та цивільних в місті Ірпінь, Київська область. Також наші реабілітологи матимуть доступ до даних найновітніших розробок в сфері нейрореабілітації- дослідження провідних шпиталів в США. Реабілітологи NextStep Ukraine регулярно проходитимуть тренінги в США, а реабілітологи з США проводитимуть тренінги і ділитимуться досвідом у NextStep Ukraine вже у лютому 2019р. Професіоналізм реабілітологів дозволить пацієнтам ставати на ноги значно швидше. Набагато більше українців матимуть доступ до такої важливої реабілітації ніж RSU може реабілітувати в США.RSU постійно проводять благодійні заходи та збирають благодійні внески від приватних донорів і за рахунок зібраних коштів військовослужбовці матимуть нагоду реабілітуватись. Для цивільних, в свою чергу, буде фіксована мінімальна оплата послуг за реабілітацію. NextStep Ukraine матиме найсучасніше обладнання таке як Xcite (електростимуляція) та Nustep(імітація ходи), яким користуються пацієнти з нейротравмами в США вже на протязі останніх 10 років. Таке обладнання буде унікальним та єдиним в Україні. Позитивне середовище залу дозволить пацієнтам не відчувати, що вони проходять реабілітацію у медичному закладі, а в звичайному тренажерному залі.
Приблизна кількість пацієнтів, які проходитимуть реабілітацію орієнтовно 20-25 людей на місяць. Вони матимуть змогу подаватись на благодійну програму до Revived Soldiers Ukraine і ми будемо розглядати питання по виділенню коштів на реабілітацію. Кожен військовослужбовець надаватиме документи про проходження служби та про отримання травми в зоні АТО. Пацієнти мають самі забезпечити своє проживання та харчування. Для людей бути прикованими до візка не є природньо і в багатьох випадках окрім паралічу частин тіла після травми з’являються другорядні проблеми, тому постійна нейрореабілітація є важлива. Це запобігає судомам, болям, діабету, попереджує різного типу інфекції та пролежні, а також допомагає органам людини функціонувати краще.Головна мета NextStep Ukraine - максимальне відновлення та компенсація втрачених функцій.
Locomotor TrainingXcite electrostimulation with upper core exersise
Ведучий реабілітолог NextStep Ukraine- Микола Свищ, 1994р.н.  2011-2015рр- факультет фізичної реабілітації Львівського державного університету фізичної культури (ОКР бакалавр) 2015-2016рр-факультет фізичної реабілітації Львівського державного університету фізичної культури (ОКР магістр)  Листопад 2015р-липень 2016- медсестра з ЛФК відділення відновлювального лікування клініки нейрохірургії та неврології Військово-медичного клінічного центру Західного регіону  Жовтень 2015р- по теперішній час- фахівець з фізичної реабілітації у реабілітаційному центрі «Модричі»  29.09.2017 р- «Rehabilitation of patients with severe neurological disorders” prof. Michael W. O’Dell, MD Kyiv  10-15 червня 2018р- тренінг мультидисциплінарної команди США штату Вісконсин  Липень- вересень 2018р- практика в центрі NextStep Fitness Los Angeles  Двічі волонтер на таборах Групи Активних Реабілітації

Next Step Ukraine

Gallery image
Gallery image
Gallery image
Gallery image
Gallery image

Скачати анкету

Для отримання допомоги по реабiлiтацiЇ заповнiть,будь ласка, анкету

Прикріпіть заповнену анкету

Контакти

Контакти

Благодійний внесок

Реквiзити для благодiйного внеску

Реквизиты предприятия// Company details

Наименование предприятия//company Name ВІДРОДЖЕННЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ БФ

Счет предприятия в банке// The bank account of the company 26000052665250

Наименование банка//Name of the Bank
JSC CB «PRIVATBANK», 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV ,01001 , UKRAINE

SWIFT Code банка// Bank SWIFT Code PBANUA2X

Адрес предприятия// Company address UA01001 м.Київ вул. Урлівська б.21Б кв.88

IBAN Code UA513007110000026000052665250


Банки-корреспонденты/correspondent banks

Счет в банке-корреспонденте// Account in the correspondent bank 001-1-000080

SWIFT Code банка –
корреспондента/SWIFT-code of the correspondent bank
CHASUS33

Банк-корреспондент/correspondent bank JP Morgan Chase Bank, New York, USA
ИЛИ
Счет в банке-корреспонденте/ Account
890-0085-754
in the correspondent bank

SWIFT Code банка- корреспондента/
IRVT US 3N
SWIFT-code of the correspondent bank

Банк-корреспондент/correspondent bank The Bank of New York Mellon, New York, USA