fbpx

Інформація для цивільних

Інформація для цивільних

NEXT STEP UKRAINE

Next Step Ukraine – вже З роки ми надаємо послуги з фізичної реабілітації, для людей з нейротравмами (будь-які травми та захворювання центральної і периферичної нервової системи)

А саме: черепно-мознові травми, спинальні, постінсультні, пошкодження периферичних нервів чи будь-які ушкодження та захворювання опорно-рухового апарату.

Унікальність центру у тому, що ми поєднуємо самостійне життя людини у побуті разом із терапією в реабілітаційному залі.

ПОСЛУГИ

  • огляд та консультація фізичного терапевта/ерготерапевта
  • складання індивідуального плану реабілітації
  • проведення індивідуальних занятть з допомогу унікального обладнення (RT-300, Nustep, Xcite, SciFit)
  • аналіз патологічної ходьби та індивідуальний підбір ортезів
  • огляд та консультація пікаря-невролога
  • лікувальний масаж

 

У 2012 Занінчила Львівський державний університет фізичної культури, здобула спеціальність: «Фізична реабілітація». Має дев’ятирічний досвід роботи з пацієнтами після травм центральної та периферичної нервової системи та людьми з порушеннями функції опорно-рухового апарату. У 2016 році в рамках проекту TIAM UKRAINE пройшла спеціальну підготовку на національного тренера з фізичної терапії на базі Університету Каліфорнії в Лос Анджелес, де головною базою клінічної прантини був Національний реабілітаційний центр Ранчо Лос-Амігос (місто Лос Анджелес. Каліфорнія США). Отримала сертифікат клінічного спеціаліста в неврологічній реабілітаціїUKLA.

ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Next Step Ukraine має найсучасніше обладнання таке як Xcite (елентростимуляція), RT-300 (елентростимуляція нижніх кінцівон), Nustep (імітація ходи), яким користуються пацієнти з нейротравмами в США вже протягом останніх 15 років. Таке обладнання є унікальним та єдиним в Унраїні. Позитивне середовище центру дозволяє пацієнтам показувати хороші результати, відволікаючи від інтенсивного процесу реабілітації.

Центр фуннціонує за рахунок благодійного фонду Revived Soldiers Ukraine.