Дмитро Підибаєв
Реабілітація тіла і душі.
Тільки в нас особистий підхід до кожного бійця, не тільки фізичний, але і психологічний. Цим прикладом є Дмитро Підибаєв. Про реабілітацію в «Next Step Ukraine» з благодійним фондом Revived Soldiers Ukraine:
Дмитро офіцер,пішов на війну в 2015 році, як військовослужбовець ЗСУ. Рік чекав підвищення від кадрового офіцера до старшого лейтенанта. Інакше не пускали на лінію фронту
– Чого прийняв таке рішення, поїхати в зону АТО ?
«Напевно в більшій мірі, щоб батьки мною пишалися. Доказати, що я в цьому житті чогось вартий і сильна людина. Заради них і пішов вперше на війну» – розповідає Дмитро
– Куди направляли ?
Так як я зв‘язковий, був в усіх точках Донецька і Луганська.
– Брав зброю в руки , чи не було такої потреби?
Там зброя в усіх , але застосовувати його не приходилось. Якщо бути відвертим , був один момент не зрозумілий, але щоб стріляти такого не було. Пам’ятаю був випадок, ми стояли на окремій точці в лісі. Нас було чотири чоловіки і було дуже близько до передової. І якось одного разу я чергував вночі і почув, як хтось ходить біля нас. Я випустив залп , вони відбігли потім через час знову прийшли . Тоді я дійсно стріляв, але не для того щоб влучити в когось, ціль була налякати.
– Коли і як отримав травму?
Отримав під час проходження військової служби в ЗСУ півтора роки назад , коли їхав по робочим справам потрапив в ДТП.
– Де проходив реабілітацію ? Закордоном був чи тільки в Україні?
Проходив тільки в Україні, спочатку був у Львівському госпіталі там навчився жити самостійно, обслуговувати себе. Це був початок моєї довгої реабілітації , але все більше намагаюсь працювати над собою, відновлення ходьби. Життя на цьому не закінчується і це головне.
– Як ти дізнався про Next Step? Якщо порівнювати з іншими закладами в Україні в яких ти був, на якому рівні Next Step?
Дізнався від волонтерів, що планують відкриватися, але взимку було важко добиратися до центру. Проте дуже зацікавився реабілітацією саме в ньому. Якщо порівнювати з тими де я був, то це дійсно рівень Європейський . Тренажерм нові, навіть деякі бачив вперше. Кожен раз коли приїжджаєш, то хочеться займатися, співробітники стають другою сім’єю. Хочу ще відмітити , що коли люди не знайомі радіють за тебе, хочеться викладатися на всі тисячу відсотків, щоб вони тобою пишалися. Ти стараєшься заради ріабілітолога, який витрачає свій час на тебе і ти хочеш йому доказати, що ти можеш, і можеш досягнути високих результатів.
– Скільки займався в центрі? Які результати після реабілітації?
Займався 2 місяці, за цей період я зміцнив верхній плечовий пояс, став більш самостійним, це дозволило сідати в машину і виходити з неї, вставати з підлоги і навіть правильно на неї падати, з підлоги сідати в візок. Все, що може людина без травми , може і людина у візку.
Вік військового від 0 до 41 років
0
41
Сума якої не вистачає
-10400 до 23700
-10400
23700
Показано 5 з 46
Дивитись усі