Наша команда

NextStep Ukraine — це молода , але амбіційна команда , яка допомогла і продовжує допомагати бійцям , які отримали  поранення на сході України

Пенцак Андрій

2011-2015- Львівський державний університет фізичної культури, здобув ступінь бакалавра за спеціальністю «Здоров’я людини».
2015-2016-Львівський державний університет фізичної культури, здобув ступінь магістра за спеціальністю «Фізична реабілітація». Післядипломне навчання:
18.06.2012- успішно завершив курс за напрямом «Масаж» від професійної школи «M-class».
27.06.2016- успішно завершив курс з першої невідкладної допомоги «Basic Life Saver» від «EMSA»-Ukraine.
07.2016- успішно завершив курс «Розширена догоспітальна допомога пораненому при бойовій травмі» та продемонстрував оволодіння навиками у рамках програми курсу «TCCC Provider» від «44-й навчальний центр».
12.2016- успішно завершив курс «Тренінг реабілітаційних команд» проведеного у м.Львів, в рамках проекту «TEAM-Україна» від колег з США.
16.03.2017- учасник семінару «Революція підходів: біль в спині» від «Студія охорони здоров’я» м.Київ.
07.2017- успішно завершив «Intensive Rehabilitation Training Course» проведеного у м.Київ, від колег з США, відділення фізичної медицини та реабілітації, медичного коледжу штату Вісконсин.
20-21.04.2017- приймав участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні технології в реабілітації та лікуванні нейром’язовоскелетних розладів» м.Київ.
02-05.2017- учасник вечірньої школи «Реабілітація майбутнього» від Українського католицького університету, м.Львів.
09-10.2017- успішно завершив курс «Нейрореабілітація дорослих» проведеного у м.Харків, в рамках проекту «TEAM-Україна» від колег з США.
14-15.10.2017- успішно завершив курс «Школа спілкування з пацієнтом» організований хірургічним клубом «Armata Manus», клінікою Спіженко та навчальною платформою «Mental Core», м.Київ.
22.01.-16.02.2018- стажування в реабілітаційних відділеннях, клініках та центрах реабілітації в м.Прага (Чехія) в рамках проекту «MEDEVAC».
16-17.04.2018- успішне завершення навчального курсу «Менеджмент нейрогенного сечового міхура та кишківника при ураженні спинного мозку» проведеного в рамках проекту «TEAM-Україна» м.Львів.
07-11.05.2018- стажування в університетській клініці м.Вільнюс, відділенні реабілітації, фізичної та спортивної медицини, м.Вільнюс (Литва).

Свищ Микола

2011-2015рр- факультет фізичної реабілітації Львівського державного університету фізичної культури (ОКР бакалавр)
2015-2016рр-факультет фізичної реабілітації Львівського державного університету фізичної культури (ОКР магістр)

• Листопад 2015р-липень 2016- медсестра з ЛФК відділення відновлювального лікування клініки нейрохірургії та неврології Військово-медичного клінічного центру Західного регіону

Жовтень 2015р- по 2018р. — фахівець з фізичної реабілітації у реабілітаційному центрі «Модричі» • 29.09.2017 р- «Rehabilitation of patients with severe neurological disorders” prof. Michael W. O’Dell, MD Kyiv • 10-15 червня 2018р- тренінг мультидисциплінарної команди США штату Вісконсин

• Липень- вересень 2018р- практика в центрі NextStep Fitness Los Angeles

• Двічі волонтер: на таборах Групи Активних Реабілітації

Микола товариський і ввічливий , полюбляє читати книги і грати в футбол. Любить активний відпочинок, подорожує і ходить в гори. Відвідав більше 10 країн. Кожного дня можна побачити Миколу в різнокольорових кумедних шкарпетках. В музиці — меломан, в фільмах перевагу надає тим, які засновані на реальних подіях. Патріот своєї країни!

 
 

Кирикович Олена

Після закінчення школи у 2014 році пішла навчатися до Університету митної справи та фінансів (2014-2018р.) Взимку 2015 року приїхала у гості до сестри «Барбі» на батальйон «Госпітальєри» і залишилася. На передову не виїзджала, допомогала на базі та як волонтер в лікарні Мечникова, що у Дніпрі.

На початку березня 2016 року, коли проводжали командира батальйону «Госпітальєри» Яну Зінкевич на літак до Ізраїлю познайомилася з хлопцем на псевдо «Ярий» — Яриком Кириковичем, що саме їхав на ротацію в Широкіно і вже в липні 2017 року зіграли весілля.

У 2018 році в них народилася донечка Аріана, яка інколи разом з мамою приходить на роботу і надихає ветеранів АТО/ООС працювати ще більше і піднімає настрій усім оточуючим, адже заради майбутніх поколінь ми захищаємо нашу державу, боремося за їхнє майбутнє.

Лідерські задатки, прагнення тримати все під контролем і жага до бурхливої діяльності взяли своє — вона вирішила спробувати себе в ролі pr-менеджера.

Олена — турботлива мама, чудова дружина, блогер, полюбляє фотосесії, подорожі, справжня патріотка своєї країни, вона встигає все і навіть більше.

Таран Тетяна

У 2014 закінчила середню школу.
У 2014 — 2018 рік вчилася в ДНУ на факультет психології, на заочній формі. В перший рік навчання паралельно працювала в магазині де познайомилася з добровольцем батальйону «Госпітальєри». З того часу все життя розділилося на до і після!

Вона не обмірковуючи зібрала свої речі і вирушила на вишкіл після чого поїхала в зону бойових дій. «Барбі», як називають її побратими, пройшла медичні курси і відразу долучилася до російсько-української війни у складі батальйону «Госпітальери» як парамедик з вересня 15-го року, перебувала на позиціях у селі Широкіно. З  грудня 17-го по 14 травня 19-го року перебувала у складі 5-го окремого батальйону УДА  у складі «Штурмової роти» як парамедик на позиціях в місці  Авдіївка.

Після демобілізації Тетяна почала працювати адміністратором в реабілітаційному центрі NextStep Ukraine і допомагає відродженню воїнів. «Барбі» дуже активна і бойова дівчина, у вільний час полюбляє зустрічі з друзями , похід в театр або кіно. В неї велика слабкість до креативних та кумедних шкарпеток, які вона колекціонує. Спокійна, врівноважена і завжди готова прийти на допомогу людині, яка цього потребує. В музиці відає перевагу українским військовим пісням.

Сташків Юлія

Народилася у місті Львів.
Директор філіалу Revived Soldiers Ukraine

У 2001р закінчила середню школу у м. Львові.
Закінчила Texas State University в 2007р
Виступала за збірну України з легкої атлетики.
У вільний час полюбляє подорожувати, відвідала більше 50 країн світу.
Після того як закінчила університет в Америці , повернулася в Україну.
Волонтер з 2014 року.