fbpx

Про фонд

Наша мета​:

Метою відкриття фонду є медична допомога та надання реабілітаційних послуг у США та в Україні для українських військовослужбовців, що отримали поранення у зоні АТО/ООС

Наша місія​:

У партнерстві з глобальною спільнотою Відродження Захисників України працює над підвищенням обізнаності щодо прав і свобод людини, надаючи гуманітарну допомогу тим, хто її потребує. Ми співпрацюємо з такими провідними шпиталями в США, як Yale University Hospital, Wills Eyes Hospital, Massachusets General Hospital, Florida Hospital та багато інших, які брали поранених військових України на лікування на безкоштовній основі, вартість якого вимірюється в мільйони доларів США, а також оплата медичних рахунків в Україні та Європі. Фонд закуповує для українських шпиталів та реабілітаційних центрів медичне та реабілітаційне обладнання.

З 2015р 11 паралізованих військових України проходили реабілітацію в NextStepFitness в Лос Анджелесі і 2 поранених військових мали нагоду реабілітуватись в NextStep, Чікаго. На сьогодні 46 поранених військових пройшли лікування та реабілітацію в США за кошти благодійників фонду Відродження Захисників України. У квітні 2019р. фонд відкривив аналогічний заклад в Україні NextStepUkraine по стандартам нейрореабілітації в США. (linkforNextStepUkraine).

Ми співпрацюємо з благодійними фондами в США, а саме: UnitedHelpUkraine, RazomforUkraine, NovaUkraine, MaidanSF, ClevelandMaidanAssociaton, TogetherforUkraine, MaidanRochester, MaidanMinneapolis, ЗУДАК, UMANA, Українська Федерація Америки, ООЧСУ та іншими, які допомагають Україні. Ми маємо підтримку від військових аташе України в Вашингтоні та українськими консулами в Вашингтоні, Нью Йорку та Сан Франциско.

Наше бачення​:

Надати медичну допомогу та якісний рівень життя військовослужбовцям України та членам їх сімей, а також людей, які постраждали та постраждали від конфлікту в АТО/ООС