NextStep Ukraine

Благодійний фонд в США Revived Soldiers Ukraine ( Відродження Захисників України) представляє перший в Україні реабілітаційний центр з нейрореабілітації для людей з травмами центральної нервової системи, а саме головного та спинного мозку — NextStep Ukraine. 

Відродження Захисників України постійно проводять благодійні заходи та збирають благодійні внески від приватних донорів і за рахунок зібраних коштів військовослужбовці мають нагоду реабілітуватись. Для цивільних, в свою чергу, існує фіксована мінімальна оплата послуг за реабілітацію. NextStep Ukraine має найсучасніше обладнання таке як Xcite (електростимуляція) та Nustep(імітація ходи), яким користуються пацієнти з нейротравмами в США вже на протязі останніх 10 років. Таке обладнання є унікальним та єдиним в Україні. Позитивне середовище залу дозволяє пацієнтам не відчувати, що вони проходять реабілітацію у медичному закладі, а в звичайному тренажерному залі.

З моменту відкриття NextStep Ukraine наша команда реабілітологів надала кваліфікаційну реабілітацію 36-ти військовослужбовцям, що зазнали поранення у зоні АТО/ООС за часів війни з агресором. Усі учасники бойових дій мають змогу подаватись на благодійну програму до фонду Відродження Захисників України і ми  розглядаємо можливість  виділення коштів на реабілітацію. Кожен військовослужбовець, який бажає отримати реабілітацію у NextStep Ukraine надає документи про проходження служби та про отримання травми в зоні АТО/ООС. Наш фонд забезпечує проживанням та харчуванням військовслужбовців, що проходять у нас реабілітацію.Для людей бути прикованими до візка не є природньо і в багатьох випадках окрім паралічу частин тіла після травми з’являються другорядні проблеми, тому постійна нейрореабілітація є важлива. Це запобігає судомам, болям, діабету, попереджує різного типу інфекції та пролежні, а також допомагає органам людини функціонувати краще.Головна мета NextStep Ukraine — максимальне відновлення та компенсація втрачених функцій.

NextStep Ukraine є першим реаблітаційним центром в Україні по стандартах реабілітації США і є послідовником з NextStep Fitness в Лос Анджелесі, Каліфорнія, де проходять реабілітацію паралізовані військові та цивільні на денному стаціонарі. До відкриття NextSTep Ukraine українські військовослужбовці реабілітувались в NextStep в Лос Анджелесі на протязі 4 років. Завдяки фонду Відродження Захисників України на сьогодні 13 військовослужбовців пройшли довгострокову реабілітацію у NextStep($16,000-$20,000 6-міс). Наш фонд хоче надати можливість ходити усім бажаючим паралізованим людям за мінімальні кошти. Реабілітологи, які працюють в NextStep Ukraine пройшли курс навчання в NextStep Fitness в Лос Анджелесі і тепер імплементують свої знання для українських військовослужбовців та цивільних в місті Ірпінь, Київська область. Також наші реабілітологи мають доступ до даних найновітніших розробок в сфері нейрореабілітації- дослідження провідних шпиталів в США. Реабілітологи NextStep Ukraine регулярно проходять тренінги в США.  Професіоналізм реабілітологів дозволяє пацієнтам ставати на ноги значно швидше. 

Реквiзити для благодiйного внеску

Наименование предприятия//company Name ВІДРОДЖЕННЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ БФ

Счет предприятия в банке// The bank account of the company 26000052665250

Наименование банка//Name of the Bank 
JSC CB «PRIVATBANK», 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV ,01001 , UKRAINE

SWIFT Code банка// Bank SWIFT Code PBANUA2X

Адрес предприятия// Company address UA01001 м.Київ вул. Урлівська б.21Б кв.88

IBAN Code UA4830071100000260000052662297

Счет в банке-корреспонденте// Account in the correspondent bank 001-1-000080

SWIFT Code банка –
корреспондента/SWIFT-code of the correspondent bank
 CHASUS33

Банк-корреспондент/correspondent bank JP Morgan Chase Bank, New York, USA
ИЛИ
Счет в банке-корреспонденте/ Account
 890-0085-754
in the correspondent bank

SWIFT Code банка- корреспондента/
 IRVT US 3N
SWIFT-code of the correspondent bank

Банк-корреспондент/correspondent bank The Bank of New York Mellon, New York, USA

Подати заявку